Interierový bytový architekt

garantujeme vám, že sú to investície, ktoré sa vám mnohonásobne vrátia...


Bytový architekt, dizajnér je odborným poradcom pri vytváraní vášho sna. Spoločne vytvoríte dokonalé miesto, či už na bývanie, alebo na podnikanie. Vyzná sa vo všetkom...Bez ohľadu na to, či ide o návrh dizajnu v novostavbe, alebo sa jedná o rekonštrukciu. Jeho úlohou je vždy chrániť finančné prostriedky investora a dielo. 


Vzdelávanie sa
Dobrý bytový architekt, dizajnér sa pravidelne v tomto obore odborne vzdeláva, navštevuje rôzne medzinárodné výstavy nábytku doma i v zahraničí, sleduje trendy. Svojou prácou rozhoduje podstatným spôsobom o efektivite všetkých vynaložených finančných prostriedkov na stavbu a o kvalite výsledku. Kvalita celkovej práce, výsledného diela vo veľkej miere závisí od partnerskej spolupráce a porozumenia všetkých zúčastnených strán, vy ako investor.

Bytový architekt šetrí finančné prostriedky investora
I keď si myslíte, že pomoc našu pomoc nebudete potrebovať, mýlite sa. Skúsenosti bytového architekta nemôžete porovnávať s tými vašimi. Predtým, ako sa pustíte do rekonštrukcie domácnosti, vám bytový architekt vytvorí 3D návrh interiéru a na základe toho si utvoríte predstavu, ako bude váš interiér vyzerať po danej rekonštrukcii. V konečnom dôsledku vám práve takýto návrh interiéru dokáže odhaliť prípadné nedostatky a zmeny budete môcť zrealizovať skôr, ako sa interiér začne prerábať. 

Na nás sa budete môcť spoľahnúť, dôverovať nám v každom smere a v každej oblasti.


Často sa zamýšlate nad týmito otázkami...

Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt
  • Je pri rekonštrukcii bytu nevyhnutný architekt?
    Nevyhnutný nie, potrebný áno. Samozrejme, záleží na rozsahu rekonštrukcie a prác, no často sa stáva, že ľudia investujú svoje dlho šetrené peniaze do vylepšenia svojho bývania a napokon je pre nich výsledok po funkčnej aj dizajnovej stránke neuspokojivý, a to len preto, že sa na to dali sami, bez odbornej pomoci. A to je škoda! Každý si totiž zaslúži komfortné a pekné bývanie, v ktorom sa mu bude dobre žiť.
Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt

  • Je z pohľadu služieb rozdiel či mi architekt pomáha pri realizácii stavby domu alebo rekonštrukcii bytu?
    Výrazný a zásadný rozdiel čo sa návrhu interiéru týka nie je. V jednom aj v druhom prípade ide o návrh interiér kde je potrebné dodržať pôdorys, funkčné a dizajnové požiadavky investora a rozpočet. Tak ako môže byť schodisko v dome, tak môže byť aj v mezonetovom byte. Alebo hoci malá dispozícia kuchyne či tmavé miestnosti, to všetko sa týka bytov aj domov. Rozdiel je jediný, že v prípade rodinného domu vie architekt navrhnúť a ovplyvniť aj fasádu a vonkajší vzhľad domu.

Interiérový bytový architekt
Interiérový bytový architekt
  • Môžem služby architekta využiť aj v čase keď je proces výstavby, prípadne rekonštrukcie už rozbehnutý?
    Môcť, pravdaže, môžete, ale skutočne fundovaní architekti s odbornou praxou a skúsenosťami už s vami do toho, s najväčšou pravdepodobnosťou, nepôjdu. Po prvé, opravovať po niekom to čo sa "cestou" pokazilo je časovo náročné a zdĺhavé.Po druhé, jednotlivé projekty si architekti plánujú týždne dopredu, takže zrejme nebude možné operatívne si na vás vyčleniť čas.No a po tretie, ak už sú u vás v dome alebo v byte realizované práce stavebnou firmou, ktorú ste si zabezpečili vy sami, aj v tom môže byť háčik. Architekti s dobrým menom majú totiž svojich dodávateľov služieb overených a pracujú s nimi na viacerých projektoch, takže do komunikácie a spolupráce s niekým novým by bez predošlého preverenia a referencií zrejme nešli. Riskovali by tým totiž poškodenie svojej dobrej povesti.